Háčky

Filtr produktů

Informace

Nejprodávanější produkty

Háčky V této kategorii není žádné zboží.

Precizní rybářské háčky Colmic a Hayabusa, které mají na svědomí nejednu radost závodních, ale i běžných rybářů po celém světě.

Podkategorie

 • B957

  Rovné, velmi lehké háčky v barvě bronzu, se středně dlouhým raménkem a kulatým obloučkem. Tloušťka drátu je naprosto perfektní - i když je tenký, je dostatečně tuhý, aby zabránil pružení při záseku a omezil tak ztráty ryb na minimum. Tyto háčky mají chemicky ostřený středně velký hrot s malým protihrotem, který minimalizuje poškození nástrahy při napichování a umožňuje jí zůstat svěží a živější.

 • N500

  Rovný háček se středně dlouhým, postupným zahnutím které je nasměrováno k obloučku s dlouhým, chemicky ostřeným, zobcovitým hrotem. Má malý protihrot, je dost silný a výborně proniká. To mu umožňuje velmi dobře držet v rybě i při lovu na velké vzdálenosti. Celkově se hodí pro lov kaprů a velkých ryb.

 • NK800

  Rovný zploštělý háček se širokým obloučkem a krátkým raménkem. Má chemicky ostřený jehlovitý hrot. Je velmi silný a tudíž vhodný pro lov všech velikostí ryb a pro použití v kombinaci s velkými nástrahami. V menších velikostech je velmi vhodný pro použití v kaprových vodách.

 • MR300 - s očkem

  Háček s očkem vhodný pro lov kaprů a jiných větších ryb.

 • HKAJ 157 black nickel

  Lehký a velmi silný háček firmy Hayabusa určený pro lov karasů a cejnů.

 • HCHK 128 black nickel

  Lehký a pevný háček firmy Hayabusa určený hlavně pro použití živé nástrahy.

 • N500 - navázané háčky

  Rovný háček se středně dlouhým, postupným zahnutím které je nasměrováno k obloučku s dlouhým, chemicky ostřeným, zobcovitým hrotem. Má malý protihrot, je dost silný a výborně proniká. To mu umožňuje velmi dobře držet v rybě i při lovu na velké vzdálenosti. Celkově se hodí pro lov kaprů a velkých ryb. Háček je navázán na vlasci Mimetix o délce 70cm

Follow us on Facebook