Boloňky

Filtr produktů

Informace

Nejprodávanější produkty

Boloňky Počet produktů: 21

Plavačkové teleskopické pruty

Podkategorie

 • Horizon

  Teleskopická boloňka, která je obzvláště vyvážená, lehká, jemná a citlivá. Je též schopná zvládnout s lehkým vybavení velké ryby. Je provedena zcela z HM uhlíku. Boloňka Horizon může být použita k chytání na vodách stojatých i tekoucích.

 • Skydek
  Teleskopická boloňka, která je obzvláště vyvážená, lehká, jemná a citlivá. Je též schopná zvládnout s lehkým vybavení velké ryby. Boloňka Skydek může být použita k chytání na vodách stojatých i tekoucích.
 • Fiume NX-Gen

  Boloňka Fiume NX - Gen (Next Generation) je vývojem verze 250. Na NX - Gen je lehčí, tenčí a lépe vyvážená. Nejlépe sedne pro rybolov na řekách, ale snese i perfektně vody stojaté. Je specializována předvším pro lov menších a středních ryb, ale bez problému snese i většího kapra apod.

 • Fiume XXT 180

  Boloňka Fiume XXT 180 je lehká, tenká a perfektně vyvážená boloňka, která je určena pro rybolov na řekách a na stojaté vody. Je specializována na lov středních ryb (cejnů, plotic apod), ale bez problému snese i většího kapra

 • Genial XT 200

  Boloňka GENIAL XT 200 je super lehká, tenká a perfektně vyvážená boloňka, s kterou je radost chytat na řekách, díky skvělé reakci prutu. Dokonalý prut pro lov větších cejnů a kapříků.

 • POWER FIGHTING
  Vzhledem 100gr zátěži je s boloňkou Power Fighting, která  je nejen tenká, ale i perfektně vyvážená, radost chytat velké ryby
 • Concord

  Jedná se o vyváženou, tenkou a lehkou boloňku s názvem Concord, která je především pro lov na dálku za jakýchkoliv okolností. Tato boloňka snese velkou zátěž při zdolávání. Boloňka je vyrobena v provedení 4m, 5m, 6m a 7m.

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 21 položek

Follow us on Facebook