Navijáky

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

DAIWA LEGALIS LT 4000-C

Nový produkt

DAIWA

Legalis LT představuje novou éru navijáků Daiwa LT ( Light & Tough ). Jedná se o zcela nový koncept těla navijáků Daiwa, které je oproti předchůdcům menší avšak odolnější, pevnější, silnější a zejména výrazně lehčí. Při výrobě navijáku byl použit zcela no

Více informací

2 199Kč

2 590Kč

Více informací

Legalis LT představuje novou éru navijáků Daiwa LT ( Light & Tough ). Jedná se o zcela nový koncept těla navijáků Daiwa, které je oproti předchůdcům menší avšak odolnější, pevnější, silnější a zejména výrazně lehčí.

Při výrobě navijáku byl použit zcela nový materiál DS5. Naviják je osazen pěti kuličkovými ložisky a anti-reverzním systémem Infinite. Má jemně nastavitelnou přední brzdu ATD, je vybaven ABS hladkou kovovou cívkou pro daleké hody a odlehčeným rotorem AIR. Kovová klička je šroubovací, naviják má křížové navíjení Cross Wrap, trvalinvé pérko překlapěče, patentovanou rolnu Twist Buster II a sytém vyvážení rotoru Tough DigiGear. Jedná se o velmi pěkný a spolehlivý naviják k univerzálnímu využití, zejména pro přívlač, feeder a plavanou.

 

Naviják využívá těchto technologií Daiwa :

 

Tough DiggiGear :

Digitálně zpracované a vyrobené převody pro maximální výkon a odolnost. Převodová síla se přenáší z kličky hladce a úsporně přímo na hřídel a rotor.

 

ATD Drag :

Excelentní brzdový systém Daiwa založený na speciálních impregnovaných discích. Brzda pracuje okamžitě, přesně, její běh je plynulý a hladký a má dlouhou životnost.

 

Air Rotor :

Na rotor navijáku působí obrovská síla přenášená ze zatíženého vlasce. Air Rotor má nízké těžiště a díky tomu se snižují vibrace a zlepšuje se rotační balanc. Navíc je velmi snížena hmotnost rotoru.

 

AirBail :

Překlapěč AirBail je dutý, tudíž je lehký, extrémně silný a odolný. Jeho konstrukce zabraňuje zamotávání vlasce spolu s rolničkou TwistBuster II.

 

Infinite Anti Reverse :

Speciální válečkové ložisko, které zabezpečuje zastavení navijáku v každé pozici. Díky tomu je možné udržet stále napnutý vlasec při souboji s rybou. Naviják také netrpí nárazy zpětného chodu.

 

Ložiska CRBB :

Corrosion Resistant Ball Bearing jsou speciální zapouzdřená ložiska, která odolají nečistotám, prachu a slané vodě.

 

Twist Buster II :

Originální tvar rolničky, který zabraňuje kroucení vlasce. Zárověň rolnička snižuje oděr vlasce i sebe samotné, což zabezpečuje její delší životnost.

 

Silent Oscillation :

Oproti běžným systémům podobné konstrukce je umístěno vedení oscilace na speciální místo, čímž je vylepšena hladkost a odolnost převodů.

 

DS5 Body :

Kompozitní materiál DS5 je extrémně pevný a silný materiál na bázi karbonu. Díky tomu se podařilo rapidně snížit hmotnost navijáku a zvýšila se pevnost a odolnost. Základní části navijáku navíc nekorodují ani při kontaktu se slanou vodou.

 

Křížové navíjení Cross Wrap™ :

Systém křížového navíjení Cross Wrap™ nejen že dokonale ukládá vlasec na cívku bez rizika zařezávání vlasce, ale také umožňuje extrémně dlouhé náhozy a předchází zamotávání vlasce při náhozu.

označení C - kompaktní tělo(malé tělo-velký rotor a cívka)

Váha0.35 kg
Velikost navijáku 40
Hmotnost 240,000000 g
Počet ložisek 5
Kapacita m/mm 150/0,28
Převod 5,2:1
Náhradní cívka Ne
Návin na jedno otočení kličky.82,000000 cm
Maximální nastavení brzdy12,000000 kg

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook